• Klientiem

TUI Group (www.tuigroup.com)

Uzņēmumu grupa, kam pieder līderpozīcijas pasaules tūrisma tirgū, apvienojoties diviem lielākajiem Eiropas tūrisma uzņēmumiem: vācu TUI AG un britu TUI Travel PLC. Apvienotā uzņēmuma TUI Group galvenais ofiss atrodas Vācijā, tā akcijas kotējas Londonas fondu biržā un tiek ņemtas vērā FTSE 100 indeksa aprēķinā.

“TUI Travel PLC” grupa jau kā 45 gadus ir atpazīstama ar savu "smaida" logotipu un saukli "Discover your smile". Uzņēmums piedāvā vispiemērotāko ceļojumu katra individuālajām vēlmēm. TUI Group apkalpo vairāk nekā 20 milj. klientu gadā, piedāvājot atpūtu 180 pasaules valstīs. TUI Group ietver tūrisma operatorus, vairāk nekā 300 viesnīcu vairāk nekā 30 pasaules valstīs, 6 aviokompānijas, 14 kruīza lainerus u. c. Eiropā vien TUI ir vairāk nekā 3 000 pārdošanas biroju. TUI Group pieder Eiropā lielākā čārterreisu gaisa flote – vairāk nekā 130 lidmašīnu. Koncerns ietver populāras viesnīcu ķēdes RIU, Club Magic Life, Sun topia, Iberotel, Robinson Club, Sol Y Mar Club, Coral Sea, Jaz Resort un daudzas citas. TUI Group ir viens no pelnošākajiem tūrisma uzņēmumiem pasaulē, vairākkārtējs prestižās starptautiskās prēmijas World Travel Awards laureāts, 2003. gadā — nominācijās “Pasaules labākais tūrisma operators” un “Pasaulē labākā čartera aviokompānija”.
Uzņēmuma apgrozījums 2014. / 2015. finanšu gadā bija 20,1 mljrd. eiro.

TUI BALTICS (www.tui.lv, www.tui.lt, www.tui.ee)

TUI ienākšana Baltijas tirgū ir likumsakarīga no uzņēmuma attīstības viedokļa Centrāleiropā un Austrumeiropā. TUI Baltics Baltijas valstīs piedāvās daudzus tūristu pasaules zīmolus. 27. septembrī TT Baltics sāk komercdarbību Lietuvā, Latvijā un Igaunijā, ļaujot pazīstamajam TUI zīmolam ienākt šajās valstīs. Uzņēmums TT Baltics ir daļa no TUI AG grupas, lielāko tūrisma pakalpojumu nodrošinātāju pasaulē, sniedzot iespēju Baltijas reģiona ceļotājiem izbaudīt augstākos atpūtas ceļojumu standartus. Turcija, Spānija un Ēģipte tika izvēlētas par pirmo piedāvājumu Baltijas ceļotājiem.

TUI pamata zīmoli

TUI BLUE

TUI BLUE ir Premium klases viesnīcas, kuras spēs apmierināt pašus prasīgākos tūristus. Šī zīmola viesnīcas ir aprīkotas ar mūsdienu tehnoloģijām un risinājumiem, tomēr to interjērā ir izmantoti autentiski vietējo kultūru elementi, kas veido mājīgu atpūtas vidi. TUI BLUE parūpēsies par to, lai jūsu brīvdienas būtu neaizmirstamas un vēl ilgi paliktu atmiņās.

TUI MAGIC LIFE

Viesnīca joprojām ir mūsu klientu brīvdienu pieredzes pamatā. Atpūtnieki uzskata viesnīcu par galveno elementu, kas nosaka viņu apmierinātību ar vispārējo brīvdienu pieredzi. Tādēļ TUI izaugsmes plāna ietvaros, mēs koncentrējamies uz četriem pamata zīmoliem un trīs starptautisku viesnīcu koncepcijām, lai apmierinātu dažādas vajadzības un klientu vēlmes. TUI viesnīcu zīmoli atspoguļo tendences un piedāvā unikālu brīvdienu pieredzi, kas atbildīs jebkura ceļotāja gaidām. Tas nodrošina viesu apmierinātību un peļņas maržu, kas pārsniedz vidējo, tādējādi veicinot TUI viesnīcu turpmāko izaugsmi.

Relaksējošas un bezrūpīgas brīvdienas pludmalē - daudzi ceļotāji uzskata to par īstāko atvaļinājuma pieredzi. Tieši to piedāvā TUI Magic Life, Grupas “viss iekļauts” klubu zīmols. Pateicoties dažādām starptautiskām sporta un izklaides programmām, zīmols nodrošina aizraujošas brīvdienas bez papildu maksas ģimenēm, pāriem, grupām un cilvēkiem, kuri ceļo vieni. Pat notikumi ir ceļojuma paketes daļa.

TUI Magic Life pamatā ir senas tradīcijas. Zīmols tika izveidots 1990. gadā. Toreiz tā mērķis bija piedāvāt “brīvdienas paradīzē”, piepildot ikvienu vēlēšanos, nodrošinot visaptverošu “viss iekļauts” piedāvājumu, kas pārsniedz ierasto ēdināšanas un dzērienu klāstu, iekļaujot vairākus citus pakalpojumus, piemēram, sporta un izklaides iespējas. Kopš tā laika ceļotāji ir patiesi iecienījuši šo koncepciju: TUI Magic Life šobrīd ir 13 klubi Spānijā, Grieķijā, Turcijā, Ēģiptē un Tunisijā. “Viss iekļauts” zīmols turpinās savu attīstību: jaunākie galamērķi varētu iekļaut arī Itāliju, Portugāli vai Horvātiju, taču mēs vēlamies atvērt jaunus klubus arī tālākos galamērķos, piemēram, Meksikā vai Karību salās.

Finanšu garantijas

Tūrisma operatora TT Baltics SIA saistību izpildes apdrošināšanas Polise nr. LV19-35-10000051-8, kopējā apdrošinājuma summa: 6 000 000.00 EUR, AAS "BTA Baltic Insurance Company"

Uzņēmuma rekvizīti

TT Baltics, SIA
Adrese: – Vienības gatve 109 - 311, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1058, Latvija
Reģ. nr. 40203149224
PVN reģ. nr.: LV40203149224

Banka: UAB “Paysera LT”
SWIFT EVIULT21XXX
​IBAN Nr. LT333500010003809308 

Banka: AS “Citadele banka”
SWIFT PARXLV22
IBAN Nr. LV59PARX0022402470001
 

Zīmola TUI vērtības

  • Galvenās zīmola vērtības: “Uzticams, atbildīgs, iedvesmojošs”
  • TUI devīze: “Discover your smile”
  • Galvenais zīmola mērķis – būt orientētam uz klientu
  • Atpūta kopā ar ģimeni

Mēs izmantojam sīkfailus. Turpinot izmantot vietni, jūs piekrītat to izmantošanas noteikumiem. Cookie policy