• Klientiem

Ceļojumu iegādes vietas

Pilsēta Aģentūra Aģentūras adrese Telefons E-pasts
Rīga 1 Celojumu veikals Kaļķu iela 7 +371 67222267 info@1cv.lv
Rīga 1 Travel Merķeļa iela 6; Merķeļa iela 12, Brīvības iela 33 info@1travel.lv
Rīga 1 TRAVEL OUTLET Lāčplēša iela 20 +371 28663933 info@traveloutlet.lv
Rīga 365 Brivdienas Lačpleša 20 +371 67338129 info@365brivdienas.lv
Rīga 3Tavel Gertrudes iela 31 +371 27319133 info@3travel.lv
Rīga Adria Plus Stabu 47/2 - 4 +371 20860001 adria@adria.lv
Rīga Al Svets Gogoļa iela 10-54 +371 67214106 info@alsvets.lv,travel@alsvets.lv
Rīga Alani Krišjāņa Barona iela 88 +371 26228085,
+371 20106051
alani@alani.lv
Rīga Alida Tūrs T.A. Baznīcas iela 34 +371 67297719 info@alidatour.lv
Rīga Antario E. Birznieka Upīša 16 +371 67283882,
+371 27024554
travel@antario.lv, office@antario.lv
Rīga Ap Sauli Stabu iela 44 +371 63429955 apsauli@apsauli.lv
Rīga Artemida +371 26400354 artemida13@inbox.lv
Rīga Ar-tur Ģertrūdes iela 20, birojs 3A (3. stāvs) +371 67284550,
+371 67284551
ar-tur@ar-tur.lv
Rīga A-Sono +371 67039767 info@a-sono.lv
Rīga Astra Ture Mazā Pils iela 5 +371 67222811 info@astrature.lv
Rīga Avotours Brīvības iela 85, 10 kabinets (4 stāvs, lifts) +371 67295913 info@avotours.lv
Rīga Aza Tours Baznīcas iela 45 +371 26799889 info@azatours.lv
Jelgava Baltic Travel & Concierge Pasta iela 47 +371 29255180 info@baltictravelconcierge.com
Rīga Balticdmc Merķeļa Street 21- 8 +37 124115850 info@balticdmc.com
Rīga Banita Senču iela 11A-1 +371 26231660 info@banita.lv
Rīga Begonija Brivības iela 64 +371 67315800 info@begonija.lv
Rīga Bosa Travel A. Čaka iela 37-3 +371 67280711,
+371 29523058
bosatravel@gmail.com
Rīga Bulta-Turs Vaļņu iela 19 (2.stāvs) +371 67509730,
+371 67509731
alex@bultatur.lv
Rīga Celojumu Bode Tallinas iela 30 +371 29193493 "info@celojumubode.lv
Rīga Ceļojumu eksperts Grēcinieku iela 30-8 info@celojumueksperts.lv
Rīga CV Travel Tērbatas 32 Rīga, LV-1011 info@cvtravel.lv
Rīga Desiderata Tour Elizabetes ielā 51-5a, 3.stāvs +371 67282966,
+371 29635705
info@desideratatour.com
Rīga Digitours Skolas iela 30/2 +371 67223112 digitours@digitours.lv
Rīga Dimar Tour Bruņinieku iela 72a-1a +371 67186320 info@dimartour.lv
Rīga Discovery Vienības gatve 109 +371 67327332,
+371 26568111
inga.bleija@discoverytours.lv
Rīga Dzumandzi Tour +371 22189233 jumanjitourrix@gmail.com
Rīga Edem -Tour +371 26344915 info@edemtour.lv
Rīga Explain Miera iela 63 +371 67552408 info@tour.lv
Rīga Express line expressline@expressline.lv
Rīga Express Travel Lāčplēša iela 13 tours@expresstravel.lv
Rīga Fine Tours Kr.Valdemara 17a +371 67331715 finetours@inbox.lv
Rīga First Class Lounge +371 67277277 info@fclounge.lv
Rīga Flamingo Travel Dzirnavu iela 87 +371 26399126 flamingolatvia@gmail.com
Rīga Gotrip Jāņa Asara iela 9 - 1A +371 27009000 info@gotrip.lv
Rīga Gulliver Travel Blaumaņa iela 16/18 +371 67333311 info@gtr.lv
Rīga Helga Ture Elizabetes iela 22 +371 67243072 helga-tur@ltk.lv
Rīga Hot Travel Brīvības ielā 58, kab. 307 +371 20285555 hottravel@inbox.lv
Rīga Ig Trade Brīvības gatve 217 +371 67553409 info@igtrade.lv
Rīga Infinity Travel Tallinas iela 62 +371 67280808 info@infinitytravel.lv
Rīga Jekaba aģentūra 11. novembra krastmala 29 +371 67356222 info@jekaba.lv
Rīga Jet travel info@jettravel.lv
Rīga JS Route Dzirnavu iela 134 +371 28808020 jsroute@jsroute.lv
Rīga Junisels LI Lāčplēša iela 72 +371 67280825 unisel@latnet.lv
Rīga Jurmalatour 52 Jomas ielas +371 67764493 jurmalatour@bkc.lv
Rīga Lad 1 Dzirnavu iela 87 +371 67242064 vasily@ivanov.lv
Rīga Laimture Blaumaņa iela 5A +371 27883328 laimture@laimture.lv
Rīga Latvia Tours Aspazijas bulvāris 24 +371 67085095 latviatours@latviatours.lv
Rīga Latvia Tours Maskavas iela 257, Akropole +371 26123333 akropole@latviatours.lv
Rīga Latvia Worldwide Citadeles iela 2 +371 67326006 info@latviaww.lv
Rīga Lec Travel Anniņmuižas iela 17 +371 26152352 marina.bezrebrija@lec-travel.com
Rīga Māksla ceļot Tērbatas iela 74A +371 29246082,
+371 20 017 950
info@makslacelot.lv
Rīga Mēness diena Lielirbes iela 17a +371 29626622 info@menessdiena.lv
Rīga Nikos Travel Baznīcas iela 7 +371 67280326 info@nikostravel.lv
Rīga NPS group Alberta iela 11 +371 26020921 book@nps.lv
Rīga Odrija Travel Lāčplēša ielā 87 - 210 info@oddrijatravel.lv
Rīga One Click Travel - LASTMIN Meža iela 4, Rīga +371 67855678 info@lastmin.lv
Rīga Orhideja Lielā Skolas iela 7 +371 29267883 orhideja.cesis@inbox.lv
Rīga Ozolciems Ture Dzirnavu iela 91 +371 67686686 ozolciems@ozolciems.lv
Rīga Poetika Arhitektu iela 1 +371 67221619 poetika@poetika.lv
Rīga Rai Turs Dzirnavu street 37 +371 67274842 info@raiturs.lv
Rīga Ria Tours Zinātņu akadēmija 1503 kab., Akadēmijas laukums 1 +371 26104050 aija@riatours.lv
Rīga Rigas Turisti Dzirnavu iela 43 +371 67281803 rigasturisti@rigasturisti.lv
Rīga Skaisto skatu agentura Kungu iela 8 +371 67221764,
+371 26415127
info@skaistieskati.lv
Rīga Skyline Travel Skolas iela 4 +371 67218585 info@skylinetravel.lv
Rīga Sofi Ture Tērbatas iela 73 +371 67320314 info@sofiture.lv
Rīga TAS Baltics Raiņa bulvāris 21 +371 67814040 tas@tas.lv
Rīga Transcomtravel Elizabetes iela 103 +371 29724434 info@transcomtravel.lv
Rīga Travel Service Ģertrūdes iela 73 +371 67240045,
+371 29803455
info@travelservice.lv
Rīga Travel Well +371 29286820 lena@travelwell.lv
Rīga TravelMar Apes iela 12 - 73 +371 28300200 travelmar@inbox.lv
Rīga Turisma agentura Kolumbs Elizabetes iela 65-16 +371 67212121 info@kolumbs.lv
Rīga Vip Travel Agency Daugavas 38 +371 29419903 info@viptravel.lv
Rīga Vlissa Turgeņeva iela 16 +371 67226637,
+371 67233322
info@vlissa.lv
Rīga VRK Travel Krišjāņa Barona iela 72a vrktravel@vrktravel.lv
Daugavpils Aviotravel Rīgas iela 52, Daugavpils +371 65428285,
+371 29719559
aviotravel@apollo.lv
Daugavpils Dinaburg Tour Saules iela 39-3, Daugavpils +371 65421187 info@dinaburgtour.lv
Daugavpils Viktorija Travel 60 Cietokšņa iela, Daugavpils +371 29555408 info@viktorijatravel.lv
Jelgava Ekskursija.lv Svētes iela 18, Jelgava +371 63010455,
+371 29444037
info@ekskursija.lv
Jelgava N-Travel Raiņa iela 17, Jelgava +371 63021067,
+371 26304115
jelgava@ntravel.lv
Citas pilsētas SIA Atpūties un Ceļo Kadiķi, Jaunannas pag, Alūksnes nov +371 26132601 atputiesuncelo@gmail.com
Citas pilsētas Remiro Travel Lāčplēša iela 6, Aizkraukle +371 65123972 remirotravel@inbox.lv
Citas pilsētas Lindatravel Kalna iela 7, Bauska +371 29278808 info@lindatravel.lv
Citas pilsētas Sanita G Brīvības iela 10A, Dobele +371 63720007,
+371 22020608
info@celojumi-sanita.lv
Citas pilsētas Roundrun Skolas iela 65-32, Jūrmala info@roundrun.lv
Citas pilsētas Maks Ludviķa iela 7, Liepāja +371 63420799,
+371 29254528
maks@maks.lv
Citas pilsētas Zalās Komunikācijas Atbrīvošanas aleja 123, Rēzekne +371 64634675,
+371 29266538
z.k-2008@inbox.lv
Citas pilsētas 80 Dienas Saldū , Lielā ielā 13. +371 29574019 dienas80@inbox.lv
Citas pilsētas Alfa Tours Brīvības laukums 18, Tukums infoalfatours@gmail.com
Citas pilsētas Arian Ganību, 26, Ventspils +371 63620147 info@ariantravel.lv
Mēs izmantojam sīkfailus. Turpinot izmantot vietni, jūs piekrītat to izmantošanas noteikumiem. Cookie policy