• Klientiem

TUI Priekšrocības

Garantēta uzņēmuma uzticamība

Eiropas servisa standarti

Labākā cenas / kvalitātes attiecība

Ar ko TUI atšķiras no konkurentiem?

Garantēta uzņēmuma uzticamība

Finanšu stabilitāte

TUI Group ir uzņēmumu grupa, kam pieder līderpozīcijas pasaules tūrisma tirgū. TUI Group ir dibināts 2014. gadā, apvienojoties diviem lielākajiem Eiropas tūrisma uzņēmumiem: vācu TUI AG un britu TUI Travel PLC. Apvienotā uzņēmuma TUI Group galvenais birojs atrodas Vācijā, tā akcijas kotējas Londonas fondu biržā un tiek ņemtas vērā FTSE 100 indeksa aprēķinā.

2017. finanšu gadā TUI Group bija nodarbināti 67 000 cilvēku, uzņēmuma apgrozījums sasniedza 18,5 mljrd. eiro un operāciju rezultāts (ienākumi pirms nodokļu nomaksas)  ̶ 1,102 mljrd. eiro.

TUI Group apkalpo vairāk nekā 20 milj. klientu gadā, piedāvājot atpūtu 180 pasaules valstīs. TUI grupa ietver tūrisma operatorus, vairāk nekā 325 viesnīcas, 6 lidsabiedrības, 5 kruīzu kuģus, vairāk nekā 1 600 tūrisma aģentūru un virkni tiešsaistes portālu. TUI Group pieder lielākā čarteru flote Eiropā – 150 lidmašīnu. Koncernā ietilpst populāras viesnīcu ķēdes: RIU, TUI Magic Life, Grupotel, Iberotel, Robinson, Sol Y Mar Club, Barut, TT Hotels, Jaz un daudzas citas.

TUI Group ir viens no pasaules pelnošākajiem uzņēmumiem, vairākkārtējs prestižās starptautiskās balvas World Travel Awards laureāts nominācijās «Pasaules labākais tūrisma operators” un “Pasaules labākā čarteru lidsabiedrība”, 2018. gadā uzņēmums ir saņēmis apbalvojumu “Eiropas labākais tūrisma operators”.

Tikai pārbaudīti partneri

Izvēloties viesnīcas, TUI darbinieki personīgi pārbauda sniegtā servisa kvalitāti un drošības līmeni. Uzņēmums TUI, sadarbojoties tikai ar drošām pārbaudītām lidsabiedrībām, garantē saviem klientiem augstu drošības un komforta līmeni, kā arī lidojumu izpildes precizitāti.

Ekskluzīvi produkti

Uzņēmums TUI Baltics piedāvā klientiem unikālas atpūtas koncepcijas un diferencētus produktus, kādu nav citiem tūrisma operatoriem. Tās ir: TUI Fun&Sun, TUI Day&Night Connected, bērnu attīstības klubi TUI Tukan; ekskluzīvas viesnīcas, kuras agrāk bija pieejamas tikai Rietumeiropas tūristiem, un tirgū jau zināmas atpūtas koncepcijas (TUI Magic Life, TUI Blue, TUI Sensimar u.c.).

Eiropas servisa standarti

Strādājot ar klientiem, TUI visos etapos nodrošina Eiropas apkalpošanas standartus un augsta līmeņa servisu.

Labākā cenas / kvalitātes attiecība

Sadarbībā ar viesnīcām un aviopārvadātājiem TUI Baltics izmanto visas starptautiskā zīmola iespējas, lai piedāvātu klientiem augstas kvalitātes produktus par optimālu cenu. Tas ir iespējams tāpēc, ka lielie apjomi, ar kuriem operē TUI, ļauj uzņēmumam pazemināt iepirkumu cenas.

Mēs izmantojam sīkfailus. Turpinot izmantot vietni, jūs piekrītat to izmantošanas noteikumiem. Cookie policy