• Klientiem

Paldies, ka izvēlējāties uzsākt sadarbību ar mums!

Godājamie kolēģi!

SIA “TT Baltics”, turpmāk tekstā “TUI Baltics”, slēdz Aģentūras līgumus ar juridiskām personām, kuras ir Latvijas republikas nodokļu maksātāji un kuras ir reģistrējušās Ekonomikas Ministrijas datu bāzē, kā tūrisma pakalpojuma sniedzēji un kuriem ir piešķirts TATO numurs.

Sadarbības uzsākšanai nepieciešams:

1. Aizpildīt un izdrukāt anketu.

Anketa līguma sagatavošanai pieejama ŠEIT!
Aizpildītu anketu nepieciešams nosūtīt uz e-pastu: riga@tuibaltics.eu.

2. Parakstīt Aģentūras līgumu ar TUI Baltic.

Pēc anketas saņemšanas TUI Baltics Jums nosūtīs līgumu uz norādīto e-pasta adresi. Aģentūras līgumu ar TUI Baltics nepieciešams izdrukāt divos eksemplāros, aizpildīt, parakstīt tos un aizsūtīt abus eksemplārus uz SIA “TT Baltics” juridisko adresi: Rīga, Vienības gatve 109, LV-1058. Līgums stājas spēkā ar tā parakstīšanas brīdi no TUI Baltic puses.

p.s. TUI Baltics patur tiesības neslēgt Aģentūras līgumu, ja uzskata, ka sadarbības partneris nav uzticams un var graut uzņēmuma reputuāciju kā arī nodarīt TUI Baltics zaudējumus. TUI Baltics ir tiesīgs pieprasīt no topošā sadarbības partnera papildus informāciju līguma noslēgšanai.

Uzsākot sadarbību!

1. Darbs ar personīgo kabinetu un ceļojumu meklēšana.

Jums tiks izsūtīti pieejas dati TUI Baltics iekšējai sistēmai, turpmāk personīgais kabinets. Personīgajā kabinetā jums būs:
piekļuve tiešsaistes rezervācijām
iespēja piereģistrēties jaunumu saņemšanai
pieteikties semināriem un INFO Tūrēm, kā arī daudzas citas iespējas
Pieejama Bonusa sistēma aģentiem
Pieejama Aģentūras gada lojalitātes programa
Jūsu personīgais kabinets pieejams ŠEIT!

2. Rezervēšanas noteikumi.

Kopējie ceļojuma rezervēšanas noteikumi ir aplūkojami ŠEIT!

Papildus informācija

Semināri un info tūres

TUI Baltics regulāri dod iespēju aģentiem paplašināt savu redzesloku un iegūt papildus zināšanas dažāda veida info tūrēs par aktuālo produktu! Lai iegūtu padziļinātākas zināšanas par dažādām valstīm un viesnīcām, tiek organizēti semināri, kurus vada vadošie nozares pārstāvji.

Ceļojumu un valstu apraksti

Izsmeļošu valstu un kūrortu aprakstu Jūs iegūsiet mūsu mājas lapā sadaļā – “Valstis”. Konkrētus ceļojumu maršrutus ar cenām Jūs varat atrast sadaļā “Ceļojumu meklēšana”. Cenu lapā ir atspoguļotas aktuālās cenas ņemot vērā visus iespējamos blakusfaktorus uz to brīdi.

Pretenziju gadījumā

Ja rodas kādas pretenzijas, tad tās ir iesniedzamas elektroniskā veidā nosūtot uz uzņēmuma e-pastu: riga@tuibaltics.eu situācijas izklāstu vai, ja TUI Baltics ir nepieciešama papildus informācija, tad tā ir jāiesniedz TUI Baltics juridiskajā adresē: Rīga, Vienības gatve 109, LV-1058.

SIA “TT Baltics”
Reģistrācijas numurs - 40203149224
TATO datubāzes numurs - TATO-2018-18
Apdrošinātājs - AS "BTA Baltic Insurance Company"
Adrese: Vienības gatve 109, Rīga, LV-1058
Telefons: +371 63007770
E-pasts: riga@tuibaltics.eu

Mēs izmantojam sīkfailus. Turpinot izmantot vietni, jūs piekrītat to izmantošanas noteikumiem. Cookie policy