;

Valstis un kūrorti - Boko-Kotoras Rivjērā | TUI.LV

Boko-Kotoras Rivjērā - Interesanti fakti

Apraksts

Atpūta Boko-Kotoras Rivjērā nāks pa prātam Adrijas jūras silto mierīgo ūdeņu faniem. Kotoras līcis tiek uzskatīts par vienu no skaistākajiem līčiem pasaulē. Maksimālā ārvalstu tūristu plūsma šajā reģionā iekrīt augustā, kad kūrortā notiek ikgadējais Bokelskas nakts festivāls. Kad satumst, daudz spilgti izgaismotu laivu tiek nolaistas ūdenī, lai piedalītos parādē. Greznas laivas līcī veic trīs goda apļus, un pēc tam tiesneši izvēlas uzvarētājus vairākās nominācijās. Izrāde ir aizraujoša!

Klimats

Kūrortā ir izteikts Vidusjūras klimats. Ziemā ir daudz sniega. Tajā pašā laikā vidējā dienas gaisa temperatūra vēsākajos mēnešos ir +3... + 5 °С. Vasara Rivjērā ir sausa un karsta. Jūlijā termometra stabiņš paceļas virs +26 °С un ūdens temperatūra jūrā +20... + 25 °С.

Ko apskatīt?

Reģiona vispopulārākā ievērojamā vieta ir vecpilsēta. Īpašu tūristu uzmanību piesaista līdz mūsu laikiem nonākušas cietokšņa sienas, kuru kopējais garums pārsniedz 5 kilometrus. Profesionālie fotogrāfi un iespaidīgu attēlu cienītāji izvēlas šo vietu kā fonu tematiskajām fotosesijām.

Boko-Kotoras Rivjērā - populārākie kūrorti

Igalo
Boka-Kotoras līča krastos, netālu no Herceg Novi, atrodas Igalo kūrorts, kas iet pie sirds daudziem ceļotājiem. Šeit ir pārsteidzošas ainavas, skaistas pludmales un mājīgas viesnīcas, kas ir paredzētas dažādām tūristu kategorijām.
Perasta
Perasta ir viena no skaistākjām mazajām pilsētām Bokas līcī, tā atrodas tikai dažus kilometrus no Kotoras. Līdzinās Venēcijai, kas peld pa Adrijas jūru.
Boko-Kotoras Rivjērā
Pilsētas/kūrorti
3
Mēs izmantojam sīkfailus. Turpinot izmantot vietni, jūs piekrītat to izmantošanas noteikumiem. Cookie policy