;

Valstis un kūrorti - Budvas Rivjēra | TUI.LV

Budvas Rivjēra - Interesanti fakti

Apraksts

Budvas Rivjēra ir Adrijas piekrastes zona, kurā ietilpst skaistākās pludmales, labākie kūrorti un fantastiskas skaistas vecpilsētas. Visbiežāk pieredzējušie tūristi izvēlas rezervēt ekskursijas pa Budvas Rivjēru, nevis apmeklēt kādu kūrortu. Neparasta piekrastes līnija no Budvas līdz Petrovacam ir bagāta ar daudziem mājīgiem līčiem, ielu kafejnīcām un mazo veikalu kvartāliem, tur atradīsiet arī desmitiem mazu kūrortpilsētiņu, saliņu un pludmaļu, kas lepojas ar greznām pēc Vidusjūras standartiem pludmalēm, kas atrodas Bečiči, Slavensk-Playa, Mogren, Jaz un Kralich, īpaši populāra ir Plazh (karalienes pludmale).
Budva - populārākais, pieejamākais un apmeklējamākais piejūras kūrorts Melnkalnē. Pilsēta ir slavena ar vecpilsētas arhitektūras pieminekļiem un ir piemērota galvenokārt āra aktivitāšu faniem.
Bečiči – kūrorts ar skaistu smilšakmens pludmali, attīstītu infrastruktūru, ūdens atrakciju parku. 4 * -5 * viesnīcas ir lieliski piemērotas relaksējošām ģimenes brīvdienām, kā arī ūdens sporta cienītājiem.
Rafailoviči - neliels kūrorta ciemats ar mājīgām mini viesnīcām, kas atrodas blakus Bečiči kūrortam. Rafailoviči pludmale ir ļoti skaista un ļoti populāra pludmales mīļotāju vidū.
Pržno - mazs zvejnieku ciemats, kas atrodas starp miestiem Miločer un Rafailoviči, kur tūristus gaida lieliska karaliskā pludmale un mierīga, videi draudzīga gaisotne.
Svētais Stefans - neliela sala, kuru ar krastu savieno 100 m gara smilšu krastmala. Šis ir viens no prestižākajiem Adrijas jūras piekrastes kūrortiem. Skaisti skati un greznas mini viesnīcas nodrošinās viesiem relaksējošu un klusu atpūtu.
Petrovac – kluss, mājīgs un zaļš kūrorts Adrijas jūrā. Tas ir lieliski piemērots ģimenes brīvdienām vai atvaļinājumam ar bērniem.

 

Budvas Rivjēra - populārākie kūrorti

Bečiči
Viens no populārākajiem Melnkalnes kūrortiem – Bečiči – ir slavens ar savu plašo smilšaino oļu pludmali, kas 1935. gadā tika atzīta par labāko Eiropā. Ekskursijas uz Bečiči piesaista tūristus ne tikai ar lielisko pludmali, bet arī labi attīstīto atpūtas infrastruktūru.
Budva
Melnkalnes galvenais tūrisma centrs – Budva – lieliski piemērota pilsēta izklaides un aktīvās atpūtas cienītājiem.
Petrovac
Petrovac, populārs kūrorts Melnkalnē, atrodas 17 km attālumā no Budvas. To ieskauj olīvu audzes un biezi priežu meži. Ģimenes ar bērniem arī labprāt atpūšas tieši Petrovacā.
Rafailoviči
Rafailoviči ir neliels kūrorta ciemats Melnkalnē, kas atrodas tieši blakus Bečiči kūrortam.
Svētais Stefans - Pržno
Svētais Stefans (Sveti Stefan) ir neliela sala, kas atrodas 9 km uz dienvidiem no Budvas, ar 100 m garu smilšu uzbērumu. Vēl pirms 50 gadiem tas bija parasts zvejnieku ciemats uz klinšu salas.
Budvas Rivjēra
Pilsētas/kūrorti
3
Mēs izmantojam sīkfailus. Turpinot izmantot vietni, jūs piekrītat to izmantošanas noteikumiem. Cookie policy