;

Valstis un kūrorti - Bečiči | TUI.LV

Bečiči - Interesanti fakti

Apraksts

Viens no populārākajiem Melnkalnes kūrortiem – Bečiči – ir slavens ar savu plašo smilšaino oļu pludmali, kas 1935. gadā tika atzīta par labāko Eiropā. Ekskursijas uz Bečiči piesaista tūristus ne tikai ar lielisko pludmali, bet arī labi attīstīto atpūtas infrastruktūru. Kūrortā, papildu daudziem bāriem un restorāniem, ir volejbola un basketbola laukumi, tenisa korti, trenažieru zāles un velosipēdu celiņi. Bērniem uzbūvēti rotaļu laukumi ar šūpolēm un karuseļiem.
Ceļazīmes uz Bečiči ir īpaši populāras zvejas cienītāju vidū, jo šī izklaide, ko atzīst par nopietnu sporta veidu, šeit tiešām ir cieņā. Pat ja neesat īsts zvejnieks, noteikti apmeklējiet jautru pasākumu “Zivju pikniks” – patīkamu braucienu ar laivu, kura laikā varēsiet nobaudīt gardas pusdienas no tikko nozvejotām zivīm un citām jūras veltēm, pasniegtām ar lielisku vietējo vīnu.
Atpūta kūrortpilsētiņā Bečiči, var būt mierīga un lēnprātīga vai gluži otrādi, ļoti aktīva, jo šeit ir izveidoti visi apstākļi ūdens sporta veidiem, kas iekļauj, piemēram, ūdens slēpošanu, raftingu (nobraucienu ar laivu) un paraplanerismu (paraglidingu). Bečiči pilsētiņā katru gadu notiek starptautisks pludmales futbola turnīrs, kur piedalās pasaules klases zvaigznes.

 

Bečiči - populārākie kūrorti

Bečiči
Pilsētas/kūrorti
3
Mēs izmantojam sīkfailus. Turpinot izmantot vietni, jūs piekrītat to izmantošanas noteikumiem. Cookie policy