;

Valstis un kūrorti - Budva | TUI.LV

Budva - Interesanti fakti

Apraksts

Melnkalnes galvenais tūrisma centrs – Budva – lieliski piemērota pilsēta izklaides un aktīvās atpūtas cienītājiem. Ir daudzi restorāni, bāri, diskotēkas, kazino, tenisa korti un sporta laukumi. Ekskursijas uz Budvas pilsētu ir iecienījuši kultūras objektu cienītāji, no kuriem lielākā daļa atrodas vecpilsētā. Vecās Budvas centrā atrodas pilsētas citadele ar muzeju, blakus tai ir trīs senie tempļi: Sv. Jāņa (7. gadsimts), Sv. Marija (840. gads) un Svētās Trīsvienības baznīca (1804. gads).
Vecpilsētas laukumā atrodas arheoloģijas muzejs, kas lepojas ar 3000 vēsturiskiem eksponātiem, pretī tam ir Svētās Trīsvienības baznīca un nedaudz tālāk atrodas 14. gadsimta Sv. Savas katedrāle.
Vasarā šeit ir daudz mūzikas un teātra festivālu, kā arī dzejas vakaru. Teātra trupas no dažādām valstīm uzstājas Citadelē ikgadējā Grad-Theater festivāla ietvaros.
Nav iespējams iedomāties atpūtu Budvā, neapmeklējot vietējos zivju restorānus, kas šeit patiešām ir lieliski.
Noteikti apmeklējiet restorānu Demižana (Slovenska Obala 3), Maša (Gradska luka bb), ģimenes restorānu, kas darbojas kopš 1976. gada, Jadran (Slovenska Obala 10), Ķīnas Honkongu (Vuka Karadžića 1) un itāļu O Sole Mio (Slovenska obala 15).
Labākie bāri Budvā ir: Picaso, Garden Cafe, Puškin, Millenivm, Rabello, Palma, īru krogs Chest O'Shea un Ričardova Glava.
Ceļazīmes uz Budvu ir populāras arī jauniešu vidū, jo viņi mīl vietējos klubus un diskotēkas, īpaši: Trocadero, Rafaello, Raj, Torine, Miracle Lounge, Renaissance, Caffe Jef, Caffe Greco un Maine.

 

Budva - populārākie kūrorti

Budva
Pilsētas/kūrorti
3
Mēs izmantojam sīkfailus. Turpinot izmantot vietni, jūs piekrītat to izmantošanas noteikumiem. Cookie policy