;

Valstis un kūrorti - Petrovac | TUI.LV

Petrovac - Interesanti fakti

Apraksts

Petrovac, populārs kūrorts Melnkalnē, atrodas 17 km attālumā no Budvas. To ieskauj olīvu audzes un biezi priežu meži. Ģimenes ar bērniem arī labprāt atpūšas tieši Petrovacā. Šeit ir divas smalko oļu pludmales, kas ir aprīkotas ar dušām, tualetēm, saulessargiem un sauļošanās krēsliem. Kūrorta galvenā pludmale ir 2 km gara, ar burvīgu promenādi, kur ir kafejnīcas, restorāni un veikali. Otrā pludmale tiek saukta par “Lučice”. Šī pludmale izceļas ar gleznainību un ērtu piekļuvi ūdenim. Šeit atrodas lielisks zivju restorāns, kas priežu koku ieskauts pašā kalna malā, no kurienes paveras lielisks skats uz jūru, gaida savus apmeklētājus.
Galvenajā pludmalē varam ieteikt restorānu Da Vinci ar ķīniešu virtuvi, kā arī Kastelo un Terrasa bārus, kur pasniedz gardus kokteiļus, bet vakaros rīko diskotēkas.
Ekskursijas pa Petrovacu iepazīstinās ar interesantiem vietējiem apskates objektiem, no kuriem galvenais ir senais venēciešu cietoksnis, kur tagad atrodas naktsklubs un restorāns, blakus esošais novērošanas laukums, stikla paviljons ar romiešu mozaīku, katoļu baznīca un divi klosteri, kas atrodas tikai 1 km attālumā no kūrorta.
Ja iegādājāties ekskursijas tūri uz Petrovacu ģimenei ar bērniem, Jums noteikti būs interesanti apmeklēt teātra izrādes (cirku, pasakas, pantomīmu), kas Palas viesnīcā vakaros rīko mākslinieciskās trupas.
“Lučice” pludmalē ir ūdens slidkalniņš, turpat varat pasūtīt arī braucienu ar laivu, kurai ir caurspīdīgs dibens, iznomāt laivu, pabraukāties ar ūdensmotociklu vai katamarānu, ja vēlēsieties, varēsiet nodarboties ar daivingu.

 

Petrovac - populārākie kūrorti

Petrovac
Pilsētas/kūrorti
3
Mēs izmantojam sīkfailus. Turpinot izmantot vietni, jūs piekrītat to izmantošanas noteikumiem. Cookie policy